Öğretmenler

Lisans > Yıldız Teknik Üniversitesi
Ahmet Demir
3 Kişi

Tüm seviyelerde ve yaş gruplarında kişiye özgü bireyselleştirilmiş eğitim metotlarımızı kullanarak yüz yüze ve uzaktan eğitimlerimiz yaklaşık yedi senedir devam etmektedir.

Ders Verdiği Alanlar: İngilizce, Fen Bilgisi, Fen Bilgisi, Almanca, Sosyal Bilgiler, Fen Bilgisi, Fen Bilgisi, Türkçe, Almanca,…

Lisans > Akdeniz Üniversitesi
Ali Dinçer
1 Kişi

Tüm seviyelerde ve yaş gruplarında kişiye özgü bireyselleştirilmiş eğitim metotlarımızı kullanarak yüz yüze ve uzaktan eğitimlerimiz yaklaşık yedi senedir devam etmektedir. Hedefimiz öğrencilerimizi uluslararası Cambridge sınavlarına hazırlamak ve akıcı ingilizce konuşan bireyler yetiştirmektir.Ders başı ödemenin yanı sıra özel ders paketlerimizle kaliteli eğitimlerimizden makul ücretlerle faydalanabilirsiniz.

Lisans > Yıldız Teknik Üniversitesi
Kadir Yılmaz
1 Kişi

Bilgisayar mühendisiyim yüksek lisans yapmaktayım. İlköğretim, ortaöğretim ve lise gruplarına seviyelerine uygun dersler vermekteyim.

Ders Verdiği Alanlar: Türkçe, İngilizce, Sosyal Bilgiler, İngilizce, Almanca

Lisans > Sakarya Üniversitesi
Zeynep Yılmaz
1 Kişi

Öğrencilik hayatımla birlikte 13 yıldır özel ders vermekteyim.Başarıya ulaştırdığım ve derece yaptırdığım bir çok öğrencim vardır. Başarı teminatını rahatlıkla verebilirim. Öğrencime özel, hedef odaklı ders programlarım vardır. Onları uygularım. Öğrencimin aynı zamanda gelişimini takip eder, veli-öğretmen işbirliği ile disiplinli bir eğitim sağlarım.