About Us

Hakkımızda !

 

 

Biz Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark bünyesinde Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç.Dr.Tuncay Sevindik liderliğinde https://www.onlineozeldersler.com projesini tüm öğrencilerimiz için hergeçen gün daha da güzel olana doğru götürüyoruz. Eğitimci ve yazılımcı kadrolarımızda dahil olmak üzere 35 çalışan ile sınav hazırlık süreçleri için siz öğrencilerimize bu platformu hazırlamış bulunmaktayız.

35 kişilik ekibimizin yanısıra 1000’lerce öğretmen ile tüm sınav hazırlık branşlarında, öğrenilerimize akademik/kariyer gelişimi alanlarında rehberlik yapacak psikolojik danışmanlarımız ve günümüzün en önemli konularından robotik kodlama ve yazılım programlama özel dersleriylede sizlerle yanyana olmaktan çok muyluyuz.

https://www.onlineozeldersler.com 7/24 sizlerle özel ders veren öğretmenleri buluşturan bir platform olmakta büyük bir memnuniyet duymaktadır.  Tüm derslerin 6-12 ay arasında arşivde tutulduğu ve öğrencilerimizin 7/24 istedikleri yerden canlı işlenen derslerin arşivlerine ulaşabildiği büyük bir eğitim merkezi olarak hep beraber istenilen hedeflere beraber ulaşacağız.

 

Doç.Dr.Tuncay Sevindik

tsevindik özel ders

 

1815
Ders
177
Öğretmen
3452
Öğrenci